e-TİS üyeleri kahvaltıda buluştu

THM İSTANBUL. TİSKO bileşenlerinden üye sendika e-TİS’e üye işletmelerin temsilcileri çalışma kahvaltısında biraraya geldi.

Alanında ilk ve öncü olma özelliğini taşıyan e-ticaret işverenlerinin sendikası, e-TİS üyeleri kahvaltıda biraraya geldi. Sendikanın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda kurulduğu günden bugüne kadar yapılan çalışmalar ve gelişmeler konuşulurken, geleceğe dönük projeler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. Üyelerin birbirlerini tanıma fırsatı da buldukları sonuçları itibariyle oldukça faydalı olan toplantıya, TİSKO Genel Başkan’ı İlhami ERTAŞ, TİSKO Genel Sekreter’i Fatih KARATAŞ, TİSKO Genel Mali Sekreteri ve BİGİS Genel Başkan’ı Engin GÜL, TİSKO Eğitim Sekreteri Murat KALMAOĞLU, TİSKO Genel Başkan Yardımcısı Mustafa PEKŞEN, İşte Kadın Derneği Yönetim kurulu üyeleri ve SAİS Genel Başkan’ı Yalçın METİN katıldı.

Çalışma toplantısında üyelere hitap eden e-TİS Genel Başkan’ı Erdem YANIK kurulduğu günden bugüne neler yaşandığını anlattı. Geleceğe dönük planlardan bahseden YANIK, çok hızlı büyüyen sendikanın sektörde belirleyici olacağını söyledi. Daha sonra söz alan TİSKO Genel Başkan’ı İlhami ERTAŞ da birlik mesajı vererek bunun ne kadar önemli olduğunu dile getirdi. TİSKO Genel Başkan’ı ERTAŞ’dan sonra söz alan e-TİS Genel Başkan Yardımcısı Azat GÖKÇE de sendikanın faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verdi. Üye olmanın avantajlarını anlatan GÖKÇE, sendika bünyesinde kurulan pazar yeri hakkında da bilgi verdi. Misafirler arasında yer alan TİSKO bileşenlerinden Sigorta Acenteleri İşverenleri Sendikası, SAİS Genel Başkan’ı Yalçın METİN de söz alarak, iyi dileklerini sundu ve başarılar diledi.

Üyelerin birbirleri ile görüş alışverişinde bulunduğu ve sohbet ettiği çalışma kahvaltısı sonuçları itibariyle oldukça verimli geçti.